Rreth Hongyu

Made në Kinë
Dongguan Hongyu plastike Co, Ltd, është një kompani e madhe e specializuar në prodhimin e produkteve të ndryshme PVC inflatable të tilla si dyshekë inflatable, sofas dhe gjithandej ...
Kompania është themeluar në vitin 2004 dhe është bërë një prodhues të plotë në shkallë të gjerë integrimin e R & D të projektimit, prodhimit të ligët dhe marketing ..

Mbledhja produkt

Kategoritë

markave

Ne kryerjen
  • 1232123
  • 0719154818
  • TIM 图片 20190719154824