за Hongyu

Направено во Кина
Dongguan Hongyu пластика копродукции, Ltd е една голема компанија специјализирана за производство на различни ПВЦ гумени производи, како што се гумени душеци, софи и плови ...
Компанијата е основана во 2004 година и стана сеопфатен производителот големи интегрирање на R & D дизајн, посно производство и маркетинг ..

колекција на производот

категории

брендовите

ние носат
  • 1232123
  • 0719154818
  • ТИМ 图片 20190719154824